Suomeksi English
Facebook
Tuoteluettelo
puhelinpalvelu
010 315 1100
Merkkihaku


Tuoteryhmät

Mopo Sport


Avaa suurempi kartta
HSL reittiopas
Asiakaspalvelu
010 315 1100
asiakaspalvelu@moposport.fi
ma-pe 9-18

Myymälä
Petikontie 22, Vantaa
ma-pe 9-18, la 10-14

Huolto
www.mopohuolto.fi, 010 315 1130
ma-pe 9-17


Mopon osat ja tarvikkeet
010 315 1100
myynti@moposport.fi
Ajoneuvomyynti
010 315 1150
ajoneuvot@moposport.fi
Auton osat
010 315 1120
auto@moposport.fi


Osto

Lauri Rajamäki
Ostaja, mopon osat
010 315 1140
lauri.rajamaki@moposport.fi
Markku Välisalo
Ostaja, mopon osat
010 315 1141
markku.valisalo@moposport.fi
Markku Bifeldt
Ostaja, auton osat
010 315 1120
markku.bifeldt@moposport.fi
Sari Suikki
Osto- ja tuoteassistentti
010 315 1111
sari.suikki@moposport.fi


Toimisto

Jaana Hyrkäs
Myyntireskontra
010 315 1153
reskontra@moposport.fi
Juha Jantunen
Tietohallinto
010 315 1152
juha.jantunen@moposport.fi
Aki Heikkinen
Tuotekuvat
aki.heikkinen@moposport.fi


Hallinto ja johto

Reklamaatiot ja palaute
palaute@moposport.fi

Mainos ja yhteistyöehdotukset
markkinointi@moposport.fi
Timo Selenius
Myyntijohtaja
0500 735 331
timo.selenius@moposport.fi
Tuomo Koivumäki
Kehityspäällikkö
010 315 1151
tuomo.koivumaki@moposport.fi


Faksi 010 315 1119