Mopo Sport


Avaa suurempi kartta
HSL reittiopas

Asiakaspalvelu
010 315 1100
asiakaspalvelu@moposport.fi
ma-pe 9-18
la 10-14

Myymälä
Petikontie 22, Vantaa
ma-pe 9-18, la 10-14

Huolto
www.mopohuolto.fi, 010 315 1130
ma-pe 8-18



Mopon osat ja tarvikkeet
010 315 1100
myynti@moposport.fi
Ajoneuvomyynti
010 315 1150
ajoneuvot@moposport.fi
Auton osat
010 315 1120
auto@moposport.fi

Markku Bifeldt, 050 409 1143
Pertti Koivisto, 050 412 7117 



Sisäänosto

Lauri Rajamäki
Tuotepäällikkö
010 315 1140
lauri.rajamaki@moposport.fi
Markku Välisalo
Ostaja, mopon osat
010 315 1141
markku.valisalo@moposport.fi
Markku Bifeldt
Ostaja, auton osat
010 315 1120
markku.bifeldt@moposport.fi
Sari Suikki
Osto- ja tuoteassistentti
010 315 1111
sari.suikki@moposport.fi



Toimisto

Juha Jantunen
Tietohallinto
010 315 1152
juha.jantunen@moposport.fi
Aki Heikkinen
Tuotekuvat
aki.heikkinen@moposport.fi



Hallinto ja johto

Reklamaatiot ja palaute
palaute@moposport.fi

Mainos ja yhteistyöehdotukset
markkinointi@moposport.fi

Reskontra ja laskutus
reskontra@moposport.fi
Timo Selenius
Myyntijohtaja
0500 735 331
timo.selenius@moposport.fi
Tuomo Koivumäki
Kehityspäällikkö
010 315 1151
tuomo.koivumaki@moposport.fi



Faksi 010 315 1119

Puhelut 010 alkuisiin numeroihin maksavat kiinteästä verkosta soitettaessa 8.35 senttiä / puhelu + 6.00 senttiä / minuutti. Matkapuhelimesta soitettaessa 8.35 senttiä / puhelu + 17.17 senttiä / minuutti.