Mopo Sport

Myymälä Vantaa

Petikontie 22, Vantaa

MA-PE 9-20, LA 10-16, SU 11-15

Katso sijainti kartalla

Myymäläpäällikkö
Tomi Luomanen
tomi.luomanen@moposport.fi

Myymälä Tampere

Korjaamonkatu 2

MA - PE 10 - 18, LA 10 - 14, SU Suljettu

Katso sijainti kartalla

Myymälä Turku

Riimukatu 6

MA - PE 10 - 18, LA 10 - 14, SU Suljettu

Katso sijainti kartalla



Asiakaspalvelu
010 315 1100
asiakaspalvelu@moposport.fi
ma-pe 9-17
Huolto
www.mopohuolto.fi
010 315 1100
ma-pe 9-17
 
Mopon osat ja tarvikkeet
010 315 1100
myynti@moposport.fi
Ajoneuvomyynti
Vantaa / verkkokauppa
Timo Selenius
0500 735 331
ajoneuvot@moposport.fi
Auton osat


Markku Bifeldt, 050 409 1143
Pertti Koivisto, 050 412 7117 



Sisäänosto

Lauri Rajamäki
Tuotepäällikkö
lauri.rajamaki@moposport.fi
Miikka Timonen
Sisäänostaja, mopon osat
tuomas.ahola@moposport.fi
Markku Bifeldt
Sisäänostaja, auton osat
markku.bifeldt@moposport.fi



Toimisto

Juha Jantunen
Tietohallinto
010 315 1152
juha.jantunen@moposport.fi
Aki Heikkinen
Tietohallinto
aki.heikkinen@moposport.fi
Kerkko Salomaa
Talousjohtaja
reskontra@moposport.fi
 



Hallinto ja johto

Tuomo Koivumäki
Operatiivinen johtaja
010 315 1151
tuomo.koivumaki@moposport.fi
Reklamaatiot ja palaute
palaute@moposport.fi

Mainos ja yhteistyöehdotukset
markkinointi@moposport.fi

Reskontra ja laskutus
reskontra@moposport.fi



Faksi 010 315 1119

Puhelut 010 alkuisiin numeroihin maksavat kiinteästä verkosta soitettaessa 8.35 senttiä / puhelu + 6.00 senttiä / minuutti. Matkapuhelimesta soitettaessa 8.35 senttiä / puhelu + 17.17 senttiä / minuutti.